Черкащан просять підтримати фестиваль “Ше.Fest” на Спільнокошті

Черкащан просять підтримати фестиваль “Ше.Fest” на Спільнокошті

Вже вчетверте на батьківщині Кобзаря відбудеться фестиваль Тараса Шевченка “Ше.Fest”. Цьогорічний захід пройде 12-13 серпня в селі Моринці, Звенигородського району, Черкаської області. Для глядачів фестивалю вдень і вночі працюватимуть декілька локацій. З головної музичної сцени лунатимуть виступи сучасних українських гуртів Kozak System, Vivienne Mort, Веремій, Мрія Життя, Проти Течії, інформує “РБК-Україна”.

На просвітницьку галявину завітають одразу два мегапопулярних українських письменники  – Василь Шкляр та Сашко Лірник; відбудуться лекції, музичні виступи переможців конкурсу “Ше.Пісня”, запеклий поетичний батл.

Театральна сцена запропонує глядачам перформанси та вистави, а нічний кінозал покаже три сучасних українських фільми “Спадок нації”, “Гніздо горлиці” та “Моя бабуся Фані Каплан”. Ті, хто не спатиме вночі, зможуть також відвідати галявину нічної акустики.

На учасників фестивалю чекають екскурсії, майстер-класи з хенд-мейду, книжковий ярмарок, виставка народних майстрів та художників. Кожен бажаючий зможе стати земляком Шевченка на два дні, оселившись у наметовому містечку поблизу Моринців.

Але для того, щоби зробити “Ше.Fest” дійсно цікавим та особливим, організаторам фестивалю потрібна ваша підтримка. Вони зареєстрували проект на Спільнокошті, щоби фанати Тараса Шевченка та присвяченого йому фестивалю змогли долучитися до фінансування і таким чином також стати трошечки організаторами.

“Ше.Fest” приурочено до 100-річчя українській революції, яку ще задовго передбачав український Пророк Шевченко. Тому було обрано лаконічний лозунг “Твоя країна! Твоя боротьба!” і цитату з “Кобзаря”, яка ілюструватиме цьогорічний фестиваль: “За вас правда, за вас слава, І воля святая!”

Залиште коментар