Черкащанам повідомили результати конкурсу з надання фінансової підтримки на реалізацію бізнес-проектів

Черкащанам повідомили результати конкурсу з надання фінансової підтримки на реалізацію бізнес-проектів

Регіональний фонд підтримки підприємництва в Черкаській області, виконуючи стратегію розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на період до 2020 року та в рамках програми реалізації стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018-2020 року, оголошував конкурс з надання фінансової підтримки на реалізацію бізнес-проектів.
По закінченню терміну конкурсу 23.07.2018 відбулося засідання Інвестиційного комітету Регіонального фонду підтримки підприємництва по Черкаській області.
Інвестиційний комітет ухвалив рішення про надання зворотної фінансової підтримки п’ятьом суб’єктам підприємництва. Члени інвестиційного комітету розглянули подані документи та проголосували про виділення фінансової підтримки цим підприємцям на загальну суму 384 800 грн.
Підтримані такі напрямки як промислове виробництво (Черкаський р-н, с. Мошни), будівництво (м.Золотоноша), послуги сільському населенню (Черкаський р-н, с. Степанки ), зелений туризм (Черкаський р-н, с. Будище та м.Корсунь-Шевченківський).
Про це повідомляє департамент економіки та розвитку ЧМР

Залиште коментар