Черкащани приходили до ТРЦ не купувати, а читати вірші Шевченка

Черкащани приходили до ТРЦ не купувати, а читати вірші Шевченка

9 березня до 204-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка у двох черкаських торгівельно-розважальних центрах – «Depo’t» та «LUBAVA» – влаштували «ШЕ-челендж». Десятки містян, серед яких як діти, так і дорослі, завітали сюди, щоб на загал продекламувати свій улюблений вірш Великого Кобзаря.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

“Сьогоднішній день це ще одна нагода привернути увагу до творчості нашого земляка Тараса Григоровича Шевченка, – розповідає один із організаторів заходу, начальник управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики Валентина Шепецька. – Для проведення «Ше-челенджу» ми обрали місця найбільшого скупчення людей. Ми намагалися дати жителям міста можливість почитати поезію Великого Кобзаря, послухати її та перейнятися нею – задуматися над тими великими словами, з якими до нас звертався Тарас Григорович”.
За її словами, такий захід у нашому місті стане традиційним.
Упродовж двох годин в обох ТРЦ звучали рядки найвідоміших поезій Кобзаря – «Мені однаково…», «Минули літа молодії», уривок із поеми «Мар’яна-черниця», «І досі сниться: під горою…», «Садок вишневий коло хати», «Ой три шляхи широкії», «Зоре моя вечірняя», «Холодний яр», «Огні горять, музика грає», «І мертви, і живим…», «Гори мої високії», «Думка. Нащо мені чорні брови…», «У нашім раї на землі» та ще багато інших його віршів.
На згадку про участь у заході кожен зміг отримати символічний записничок із портретом митця.

Залиште коментар