Черкасець пред’явив поліції підроблений паспорт

Черкасець пред’явив поліції підроблений паспорт

Черкаською місцевою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення,  передбаченого ч.ч. 1, 4 ст. 358 (підроблення та використання офіційного документа) Кримінального кодексу України.

Про це повідомили в Черкаській місцевій прокуратурі.

Встановлено, що раніше судимий за аналогічний злочин черкащанин, підробив знайдений офіційний документ, а саме паспорт громадянина України, шляхом проведення заміни первинної фотокартки на свою фотокартку з метою приховання власної особи, так як перебував в оперативному розшуку.

Крім того, в подальшому зловмисник ще й скористався підробленим документом, коли його зупинили працівники поліції та на їх вимогу він пред’явив вказаний документ.

У рамках досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні зібрано достатньо доказів, на підставі яких зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні інкримінованого йому кримінального  правопорушення.

На даний час вирішується питання про погодження обвинувального акту та скерування його до суду для розгляду по суті.

Довідково: кримінальне правопорушення карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років. 

Залиште коментар