Черкасець виготовляє чарівні палички, як у Гаррі Поттера

Черкасець виготовляє чарівні палички, як у Гаррі Поттера

Черкасець Віктор Синьогуб виготовляє чарівні палички у стилі Гаррі Поттера. За словами чоловіка, це не просто хобі, а окремий вид мистецтва, інформує “Суспільне“.

Незвичайні палички Віктор Синьогуб, створює у звичайній майстерні, яку облаштував на балконі. Із його слів, все розпочалося, коли побував на зустрічі фанатів Поттера.

“Тоді я зробив першу паличку – це була паличка Дамблдора – один із трьох Дарунків Смерті. З того все й почалося”.

Так почали з’являтися замовлення, за словами майстра, всі палички унікальні, жодної однакової немає.

“Є якісь схожі елементи, але зазвичай все різне. Іноді люди приходять до мене, і ескізи ледве не на серветці намальовані. Потім це все треба переносити на папір чіткими лініями”.

За словами чоловіка, він нині отримує замовлення з усього світу:

“Люди цікавилися, тому що є міжнародні інтернаціональні з’їзди потероманів. Вони бачать мої роботи і замовляють”.

Матеріали для чарівних паличок обирає різні, залежно від ідеї:

“Зазвичай, я використовую карпатський бук, його і в звичайному магазині можна купити. А бувають рідкісні породи дерева – і чорне, і червоне, і маранд”.

Основна робота чоловіка – це заняття хортингом, українським бойовим мистецтвом. Чоловік викладає його дітям і дорослим. Коли зборів і чемпіонатів немає – йде до майстерні.

“Коли є час, я виходжу сюди і працюю. На виготовлення палички я витрачаю від однієї доби до кількох місяців – це залежить від натхнення та вільного часу”.

Чи виконає чарівна паличка бажання – залежить від самого власника. Якщо вірити в себе і докладати усіх зусиль – магія не забариться, каже майстер.

 

Залиште коментар