Черкащани передали речі у зону ООС

Черкащани передали речі у зону ООС

Подушки, шкарпетки та маскувальні сітки передали працівники комітету самоорганізації населення мікрорайону “Дніпровський” до зони проведення Операції об’єднаних сил. Волонтер Павло Собко розповів, на Сході України потреба у таких речах є завжди. Про це інформує “Суспільне“.

Валентина Ілляшенко подушки та теплі речі бійцям, що захищають Україну в зоні проведення Операції об’єднаних сил, шиє шість років. Розповідає, сама є дитиною війни, в якій загинув її батько. Тому, каже волонтерка, приходити до комітету аби допомагати українським бійцям її обов’язок: “Коли гинуть наші – серце не видержує. Хочеться, щоб все це закінчилося і хочеться допомогти”.

Лідія Ступаченко також волонтерською діяльністю у комітеті займається шість років. За цей час жінка зв’язала та передала на схід України майже тисячу шкарпеток. Розповідає, її в’язані вироби впізнають бійці по блакитно-жовтому бантикові: “Бантик у символіці України. Всі вже знають хлопці, що це мій бантик. Деякі приїжджали і кажуть – о, у нас був такий бантик”.

Волонтери бійцям передавати будуть три сітки. Волонтерка Ангеліна Танюк говорить, тонкого матеріалу, який підходить для плетіння не вистачає: “Камуфляжне привіз хто, оце був би найоптимальніший варіант був би”.

Потреба бійців у сітках є завжди, розповідає волонтер Павло Собко. Він відправить речі до зони проведення Операції об’єднаних сил: “Єсть горять, єсть просто на вітру, техніка пересувається, десь рветься. Район пісок, туди заходить 79-та бригада. На днях, 10 числа, там були втрати великі. Вчора відправили буржуйку – хлопці баню будують”.

А ще працівниці комітету пошили ось такі подушки-підковки, розповідає голова комітету Любов Здоровенко: “Подушки, ковдри, і сітки. Те, що найбільш нагальне”.

Любов Здоровенко додає, передали б і вітамінні суміші бійцям аби були у комітеті наявні інгредієнти – мед, лимон та імбир: “Люди за шість років вже звикли, що тут тихо, спокійно. І ті хто допомагав – вони вже виснажилися матеріально. І те, що в них були запаси – вони все віддали. А ті, хто не допомагав, ті й допомагати не будуть”.

Залиште коментар