Черкащани завоювали нагороди на чемпіонаті України з легкої атлетики

Черкащани завоювали нагороди на чемпіонаті України з легкої атлетики

Черкащани на чемпіонаті України з легкої атлетики вибороли низку нагород. Про це інформують в обласному відділенні НОК України.

12-13 серпня в місті Луцьк триває чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Команда Черкащини також бере участь у змаганнях. В перший день уже маємо низку нагород.
Анастасія Деркач виборола 2 місце в штовханні ядра з результатом 13 метрів 59 сантиметрів. Анастасія є вихованкою обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву м. Черкаси. Тренують її Олександр Іваненко та Сергій Лисенко.

Валерія Іваненко стала чемпіонкою України з метання молоту з результатом 66 метрів 05 сантиметрів і виконала норматив Майстра спорту міжнародного класу України. Валерія є вихованкою Школи вищої спортивної майстерності м. Черкаси, представляє товариство “Динамо”. Її тренер – Олександр Іваненко.
Михайло Бондаренко Михайло став срібним призером чемпіонату в метанні молоту (6 кг) з результатом 51 метрів 68 сантиметрів. Михайло є вихованцем дитячо-юнацької спортивної школи м. Умань. Підготував спортсмена Анатолій Тихомиров.

 

Залиште коментар