Черкащанин отруївся дикорослими грибами

Черкащанин отруївся дикорослими грибами

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» продовжує моніторинг отруєнь дикорослими грибами у Черкаській області.

Так, 12.06.2020 р. зареєстровано черговий випадок отруєння дикорослими грибами з одним потерпілим у м. Умань. 51-річний мешканець с. Кочержинці Уманського району вживав гриби підсливники (підвишні), які назбирав біля траси поблизу села.

Перші симптоми отруєння (слабкість, нудота, запаморочення, багаторазова блювота, діарея, біль у животі) з’явились за кілька годин після вживання смажених грибів. Постраждалий звернувся до швидкої медичної допомоги та був госпіталізований до терапевтичного відділення Уманської центральної районної лікарні у стані середньої важкості, де наразі перебуває на лікуванні.

Фахівцями обласного лабораторного центру проведена роз’яснювальна робота з членами родини хворого. Інформація щодо отруєння грибами висвітлена в засобах масової інформації.

Про випадок отруєння грибами повідомлено Головне Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області для застосування заходів в межах повноважень.

Залиште коментар