Черкащанин отруївся грибами, які споживав як народні ліки

Черкащанин отруївся грибами, які споживав як народні ліки

14 жовтня був зареєстрований випадок отруєння мухоморами. Постраждав житель села Чорнявка, Черкаського району. Чоловік вживав сирі гриби в якості народного методу лікування. Гриби потерпілий зібрав у лісі біля села Чорнявка. Про це повідомляє прес-служба ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Перші симптоми отруєння (загальна слабкість, нудота, блювота, запаморочення) з’явились через декілька годин після вживання грибів. Постраждалий доставлений бригадою швидкої медичної допомоги до Черкаської центральної районної лікарні та госпіталізований до реанімаційного відділення у стані середньої важкості. Згодом стан хворого покращився і він самовільно припинив лікування в стаціонарі.

Фахівцями обласного лабораторного центру проведена роз’яснювальна робота з членами родини хворого щодо неприпустимості самолікування сирими мухоморами.

Про випадок отруєння грибами повідомлено Головне Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області для застосування заходів в межах повноважень.

Залиште коментар