Черкащанин створює картонні 3D-моделі

Черкащанин створює картонні 3D-моделі

Хобі тривалістю у десять років. Житель Черкас Іван Іскімжі з 14-ти років захоплюється мистецтвом Pepakura. Це створення фігур у 3D форматі із картону, інформує “Суспільство”.

Своє захоплення парубок поєднує із переглядом відео чи аудіокнигами: намагається пізнавати нову інформацію.

Хлопець удосконалював свою майстерність протягом десяти років.

– Враховуючи, що це хоббі, на яке я можу виділити певний час, я заходжу в інтернет, гортаю сотні різних розгорток, пальцем питаю: оце мені подобається. Роздрукував і в бій, як кажуть.

Кожна фігура складається із певної кількості елементів, які між собою потрібно правильно склеїти. Найскладнішою для хлопця стала модель людини, вона налічує тисячу елементів. Для початківців Іван рекомендує обирати простіші моделі:

– Тим, хто починає, однозначно, я раджу фігури, які мають мінімальну кількість заглиблень. Велике підвищення або пониження також ускладнює роботу. Тож у зв’язку із цим я раджу фігури, які мають більш округлу, або більш квадратну форму для початку.

А розпочинав своє хоббі Іван ось із моделі голови штурмовика із саги “Зоряні війни”. Вона зараз прикрашає манекен дитини у власній кав’ярні хлопця:

– Це як антидепресант: коли сідаєш, занурюєшся повністю. А ще для будь-якої людини є приємністю, коли вона бачить, що у неї щось виходить.

 

Залиште коментар