Черкащанин виграв суд у “Нової пошти” за пошкодження товару

Черкащанин виграв суд у “Нової пошти” за пошкодження товару

Із “Нової Пошти” стягнуто понад 21 тисячу гривень компенсації та штрафу за пошкоджене відправлення. Про це повідомляє пресслужба Соснівського районного суду міста Черкаси.

Черкащанин звернувся до суду з позовом до ТОВ “Нова Пошта”. Як повідомив чоловік, він скористався послугами перевезення, які надаються “Новою Поштою”, та відправив товарно-матеріальні цінності одержувачу, що засвідчено експрес-накладними.

Під час доставки відправлення було пошкоджено, про що був складений акт. Як наслідок, одержувач відмовився отримувати таке відправлення.

На складені акти та на електронне звернення позивач отримав відповідь, в якій зазначено що експедитор не зобов’язаний перевіряти цілісність, комплектність чи справність товарно-матеріальних цінностей. Також у відповіді зазначено, що пакування зберегло цілісність, а тому чоловіку відмовили у виплаті компенсації за пошкоджене майно.

Звернувшись до суду, позивач просив стягнути з “Нової Пошти” компенсацію повної вартості товарно-матеріальних цінностей яка складається з вартості товарів за експрес-накладними, комісії за накладною, витрат на доставку, зберігання, пакування, а також сплатити штраф у розмірі 24,23% від суми відшкодування.

Оцінивши зібрані у справі докази, суд дійшов висновку, що заявлені позовні вимоги підлягають до часткового задоволення.

Залиште коментар