Черкащина в очікуванні бабиного літа

Черкащина в очікуванні бабиного літа

За прогнозом синоптиків, у вихідні до погодної справи береться північний антициклон. Завдяки йому небо буде блакитним та прозорим. Це призведе до значного вихолоджування повітря в темну частину доби та поступового прогрівання його вдень. В нічні та ранкові години очікується в межах 2-7º тепла, на грунті заморозки 0-3º, вдень – до 17-19º тепла.

На наступному тижні, змінюючи один одного, свою досить тривалу вахту нестимуть антициклони. В наш край знову повернеться м’яке тепло ранньої осені, зі свіжими ранками та по-літньому теплими днями.

Холодні ночі та ранки з температурою до 2-7º тепла та з заморозками на поверхні ґрунту 0-3º, в подальшому зміняться на більш теплі до 4-9º тепла та без заморозків. Денна температура також підвищиться від 13-18º до 18-23º.

Хоч ранні осінні заморозки менш шкідливі від весняних, проте від них насамперед потерпають вимогливі до тепла — гарбуз, кавун, диня, огірок, помідор, перець, баклажан та квасоля і кукурудза цукрова пізніх строків сівби. Тож їх краще зібрати.

На нас ще чекає епізод «бабиного літа», на серіал гарної погоди не вистачить, адже останні дні вересня готують прохолодний сюрприз.

Залиште коментар