Черкаська «Батьківщина» – лідер виборів в ОТГ (за результатами виборів в ОТГ, які відбулися 29 жовтня 2017 року. Оновлено)

Черкаська «Батьківщина» – лідер виборів в ОТГ (за результатами виборів в ОТГ, які відбулися 29 жовтня 2017 року. Оновлено)

Кожен третій українець підтримує партію «Батьківщина» та покладає на неї надії на краще життя. Кожен четвертий мешканець ОТГ Черкаської області  під час виборів 29 жовтня віддав свій голос за представників «Батьківщини».

Як свідчать результати, оприлюднені на сайті Центральної виборчої комісії, за підрахунком 100% голосів «Батьківщина» здобула перше місце в Україні серед інших політичних сил та взяла 29% (921 депутат) на місцевих виборах в об’єднаних територіальних громадах.

Загалом партія лідирує у 13 областях України. Черкащина – серед областей, де «Батьківщина» посіла 1-е місце. Про це сайт “ПроГоловне” повідомив перший заступник голови Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Мушієк.

Черкаська «Батьківщина» отримала перемогу  у 14 ОТГ області і набрала 25%, а це 54 депутати.

Найвищі результати у Мліївській (Городищенський район) та Матусівській (Шполянський район) об’єднаних територіальних громадах – по 37%, у Жашківській міській ОТГ – 31%, Кам’янській міській ОТГ – 27%,  у Іванківській (Маньківський район) – 23%, Степанківській (Черкаський район) – 16%, Бузівська (Жашківський район) – 15%.

На виборах голів об’єднаних територіальних громад на Черкащині від «Батьківщини» обрано голову Мліївської сільської об’єднаної територіальної громади Василя Микитенка, а також 7 голів за підтримки нашої політичної сили.

Михайло Мушієк наголосив, що такого результату досягнуто завдяки роботі потужної професійної команди.

«Наші партійці – це люди, які мають високий рівень довіри серед населення, професіонали, які без будь-якого адмінресурсу та підкупів обрані мешканцями новостворених громад. Ми вдячні виборцям, які чесно та свідомо проголосували за кандидатів від нашої політичної сили», – сказав він.

 На Черкащині першу сходинку зайняла партія «Батьківщина», другу – Аграрна партія України із результатом у 22%, БПП – 19%, ВО «Черкащани» –  14%, Радикальна партія – 6%, Самопоміч – 4%, Укроп – 2%, Свобода – 1%.

Не секрет, що на виборах в ОТГ Черкащини, як і в інших областях України, відчувався тиск та застосування адмінресурсу, відбувалися фальсифікації, шантаж та погрози. Так, результати виборів голови Степанківської ОТГ було оголошено лише на п’яту добу. Спірне питання виникло між двома кандидатами, що набрали найбільшу кількість голосів: самовисуванцем Сергієм Зеленько та кандидатом за підтримки «Батьківщини» Ігорем Чекаленко.

Не зважаючи на те, що за попередніми результатами Чекаленко набирав на 300 голосів більше від свого суперника, це не завадило опоненту, підтримуваного місцевою владою, затягнути оголошення результатів виборів. На дільницях вдавалися до різних маніпуляцій щодо затягування підрахунків голосів, а на дільниці №710276 у селі Хацьки навіть проводився перерахунок голосів виборців. Однак і цього виявилося замало, результати ще й оскаржувалися у суді. Врешті переможцем перегонів оголосили Ігоря Чекаленка, який набрав найбільшу кількість голосів – 1038.

За результатами місцевих виборів в Іваньківській ОТГ (9 округ) ТВК було оголошено повторні вибори, які відбулися 19 листопада 2017 року. За підсумками повторного голосування депутатом Іваньківської сільської ради обрано кандидата від «Батьківщини» Олексія Кривоноса, якого підтримали 75% виборців.

Михайло Мушієк також повідомив, що нещодавно підсумки виборчої кампанії підбито на 14 з’їзді партії ВО «Батьківщина».

Під час з’їзду лідер партії Юлія Тимошенко зазначила, що результати місцевих виборів в ОТГ – це реальний рейтинг партії та наймасштабніше соціологічне дослідження, це лакмусовий папірець, який покаже: чи можемо ми розраховувати на чесні результати без фальсифікації на майбутніх парламентських і президентських виборах.

В ході зібрання Юлія Тимошенко відзначила роботу черкаських «батьківщинівців». Вона наголосила, що попри тиск і маніпуляції, черкаська «Батьківщина» перемогла на виборах на Черкащині. Це командна робота місцевих партійців, партійного активу, а також народного депутата України від «Батьківщини» Вадима Івченка, який протягом всієї виборчої кампанії проводив зустрічі з виборцями ОТГ.

Юлія Тимошенко звернула увагу, що голова Черкаського обласного осередку Анатолій Бондаренко – це народний мер, у якого величезний рівень підтримки виборців.

«Це ще один народний мер нашої команди, – сказала вона. – У нього рівень підтримки виборців 70%».

Юлія Тимошенко подякувала команді черкаської «Батьківщини» за перемогу на виборах 29 жовтня та вручила Почесний прапор партії ВО «Батьківщина» «За перемогу на виборах 29 жовтня».

Вона також привітала з перемогою на виборах голову Мліївської сільської ОТГ від «Батьківщини» Василя Микитенка та голову Кам’янської міської ОТГ Володимира Тірона. Їм вручено Почесний знак «З Батьківщиною у серці».

В урочистій атмосфері з’їзду іменними годинниками лідера «Батьківщини» за перемогу на виборах 29 жовтня нагороджено першого заступника голови Черкаської обласної парторганізації, голову фракції «Батьківщина» в Черкаській обласній раді Михайла Мушієка та керівника Черкаської міської організації партії, голову фракції «Батьківщина» у Черкаській міській раді Романа Дісканта.

Лідер партії також нагородила почесними відзнаками районні партійні організації, які показали найвищі результати на виборах в ОТГ 29 жовтня. Серед нагороджених – голова Шполянської районної партійної організації Володимир Слободяник. На виборах у Матусівській сільській ОТГ, що на Шполянщині, один із найвищих результатів по області – 37%.

«Беззаперечна перемога нашої партії на місцевих виборах на Черкащині засвідчила, що люди довіряють команді «Батьківщини»», – наголосив Михайло Мушієк.

 

Залиште коментар