Черкаська міська отримала потужний генератор

Черкаська міська отримала потужний генератор

Генератор потужністю 120 кВт отримали для КП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги». Він здатен забезпечувати безперебійну подачу електроенергії до медзакладу тривалий час і допоможе рятувати людські життя, якщо через атаки ворога центральні системи електропостачання вийдуть із ладу.

Надали генератор черкаській лікарні компанія AGCO Ukraine та компанія Агробудівельний альянс «Астра». Логістику та оформлення всієї необхідної документації на території України забезпечив Благодійний фонд «МХП – Громаді». Міська влада надалі забезпечуватиме поточні витрати на утримання і роботу генератора.

Директор КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Олександр Федорук розповів, що запуск обладнання дозволить завершити комплекс енергонезалежності закладу на випадок критичних ситуацій.

«У нас був генератор, але його потужності не вистачало. Тому ми розробили проект, де врахували потреби лікарні, – сказав Олександр Федорук. – Дякуємо всім, хто причетний до придбання і встановлення нового генератора. Зараз підрядники заводять магістралі для його живлення, зробимо спеціальний навіс від непогоди. Упродовж кількох тижнів маємо завершити роботу і підключимо до альтернативного джерела енергії всі об’єкти нашої лікарні».

Під час передачі генератора були присутні представники міської влади Черкас, компаній AGCO Urkaine, АБА “Астра” та Благодійного фонду «МХП – Громаді».

«Враховуючи те, що ворог знищує енергосистему України, генератор є дуже слушним і вчасним подарунком, – відзначив секретар Черкаської міської влади Юрій Тренкін. – Дякую всім партнерам, які підставляють потужне плече в багатьох напрямках роботи міської влади. Зокрема, БФ «МХП Громаді» тісно співпрацює з нами з першого дня війни. Також низький уклін нашим лікарям за складну й відповідальну цілодобову працю, за врятовані життя і збережене здоров’я людей».

Залиште коментар