Черкаська ОДА уклала угоду про співпрацю з Німецько-Українським фондом

Черкаська ОДА уклала угоду про співпрацю з Німецько-Українським фондом

Угоду про співпрацю у сфері підтримки малих і середніх підприємств уклала Черкаська ОДА з Німецько-Українським фондом. Як наголосив очільник області, це ще один крок задля розвитку підприємництва на Черкащині, повідомляє апрес-служба Черкаської ОДА.

Завдяки цій угоді, пояснюють підписанти, фінансовий ресурс стане доступнішим для місцевих підприємців. Вони зможуть отримувати здешевлені кредити в банках-партнерах із частковою компенсацією відсоткових ставок із бюджету.

“Ми створюємо умови для розвитку малого та середнього бізнесу на Черкащині, а відтак розвитку економіки регіону, – наголосив голова ОДА Юрій Ткаченко. – Нещодавно завершилася перша Школа МСП, яку ми провели спільно з K.Fund Василя Хмельницького й Агенцією регіонального розвитку. Водночас ми розуміємо, що підприємцям для втілення їхніх бізнес-планів потрібен доступний фінансовий ресурс. І саме задля цього ми розпочинаємо співпрацю з Німецько-Українським фондом, що вже має успішні практики в цьому питанні. Далі ми сформуємо перелік пріоритетних галузей підприємництва для фінансово-кредитної підтримки, розробимо відповідний порядок надання з чіткими умовами та критеріями. І потому подамо на розгляд обласної ради”.

Як зауважив в.о. керівника Німецько-Українського фонду Валерій Майборода, ця фінансова установа розпочала свою роботу в 1996 році. Засновниками фонду є Національний банк України, Уряд України в особі Міністерства фінансів України та Німецький банк розвитку KfW на паритетних засадах.

Нагадаємо, на Черкащині ухвалено Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва на 2018 – 2020 роки, а також Програму її реалізації.

Залиште коментар