Черкаська “пацанка” розповіла про зміни в житті після участі в проекті

Черкаська “пацанка” розповіла про зміни в житті після участі в проекті

Учасниця реаліті «Від пацанки до панянки» з Черкас розповіла про життя після проекту.

Марина Бибка залишила Школу панянок за крок до фіналу. Після тижня милосердя в Індії викладачі вирішили, що дівчина проявила замало доброти, і попрощалися з нею.

– У мене був шок, бо очікувала іншого результату, – розповіла екс-пацанка під час онлайн-конференції на Новому каналі. – Не згодна з рішенням викладачів, усю дорогу додому проплакала. Вважаю, що проявила себе в Індії на всі сто. Я сподівалася, що піде Марія. Їй забагато прощали.

Після проекту Марина влаштувалася працювати продавцем. Каже, покупці не впізнають її. Інша справа соцмережі, там у неї багато прихильників. З одним із них екс-пацанка почала навіть зустрічатися.

– Ми познайомилися в Instagram, – зізналася Марина. – Він підписався на мене, лайкав фотки, потім дізнався номер телефону, і ми почали спілкуватися. Його звати Влад, йому 25 років. Він теж з інтернату. Десь місяць тому через подруг дізнався мою адресу, приїхав, вручив квіти і запропонував зустрічатися.

А от із батьком, якого вперше за багато років побачила на проекті, Марина майже не спілкується.

– Нам із батьком майже немає про що говорити, – розповіла дівчина під час онлайн-конференції на Новому каналі. – Я можу йому подзвонити шість разів на місяць. Він не телефонує, бо у нього грошей на рахунку немає. Не відчуваю до батька любові. Вже звикла бути сама, мені так краще. Сподіваюся колись знайти і матір. Батько не хоче про неї говорити, злиться, каже, що вона мені не потрібна, бо покинула мене. Та я хотіла хоча б подивитися їй у вічі. Знаю, що вона росіянка і зникла безвісти.

Марина все ще планує стати актрисою, зараз готується до ЗНО. Навчатися, каже екс-пацанка, хотіла б у Києві.

Залиште коментар