Черкаська та Кропивницька міські ради підписали Меморандум про співпрацю

Черкаська та Кропивницька міські ради підписали Меморандум про співпрацю

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко та заступник Кропивницького міського голови Сергій Колодяжний підписали Меморандум про співпрацю між Черкаською та Кропивницькою міськими радами.

Також у церемонії підписання меморандуму взяли участь заступниця Черкаського міського голови, кураторка освітньої галузі Анастасія Чубіна, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов, начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко.

«Надзвичайно радий вітати наших колег, делегацію з Кропивницького. Приємно буде об’єднати зусилля і попрацювати разом у цій галузі», – зазначив Анатолій Бондаренко.

Представник міської влади Кропивницького відзначив, що обмін досвідом у сфері інклюзивної освіти буде корисним для обох громад.

«Така співпраця і діалог допоможе нам запроваджувати щось нове у нашій роботі і втілювати кращі практики. Сподіваюся, що наші спільні напрацювання стануть рушієм позитивних змін заради кращого майбутнього наших дітей», – зауважив Сергій Колодяжний.

Залиште коментар