Черкаські «батьківщинівці» продовжують збирати підписи проти продажу землі

Черкаські «батьківщинівці» продовжують збирати підписи проти продажу землі

«Батьківщинівці» Черкаської області активно долучилися до збору підписів проти продажу земель сільськогосподарського призначення, який ініційований політичною силою ВО «Батьківщина» по всій Україні.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, партійці встановили агітаційні намети з логотипами «Батьківщини» в обласному центрі та районах Черкащини.

Пересічні громадяни активно цікавляться питаннями, що стосуються ринку землі, і засвідчують своїми підписами підтримку нині діючого земельного мораторію.

На сьогодні свої підписи проти продажу земель сільськогосподарського призначення уже поставили понад 13 тисяч мешканців краю.

«Я категорично проти продажу української землі. Уже і так нашу неньку-Україну розтерзали, розпродали. Олігархи багатіють, а звичайні українці убожіють. Хто скупить землю? Знову ж олігархи, у яких є величезні суми коштів», – обурюється біля одного із наметів у Черкасах вчитель Олег Синиця.

В обласному центрі «батьківщинівські» намети розташовані у людних місцях. Ініціативу черкаських партійців щодо заборони продажу земель уже підтримало близько 4 тисяч містян.

«Відрадно, що мешканці Черкас підтримують нашу позицію щодо заборони продажу землі. Хоча дехто і зауважував, що міським мешканцям байдуже це питання. Але така активність містян ще раз свідчить, що питання продажу землі стосуються не лише селян і фермерів. У багатьох черкасців родичі проживають і мають земельні паї у селі. Крім цього, нині усі розуміють, що мова йде не лише про ринок землі. Сьогодні питання стоїть – бути Україні чи не бути. Адже Україна – це 25% світових чорноземів, які щороку даватимуть прибуток», – зауважив голова Черкаської міської парторганізації ВО «Батьківщина», депутат Черкаської міської ради Роман Діскант.

 

Залиште коментар