Черкаські «батьківщинівці» розпочали збір підписів проти продажу сільськогосподарської землі

Черкаські «батьківщинівці» розпочали збір підписів проти продажу сільськогосподарської землі

«Батьківщинівці» Черкаської області активно долучилися до збору підписів проти продажу земель сільськогосподарського призначення, який ініційований політичною силою ВО «Батьківщина» по всій Україні. Партійці встановили агітаційні намети в обласному центрі та в районах Черкащини, пише “Дзвін“.

Активісти партії  наводять позицію черкащан, чому вони підтримують заборону продажу землі:

Степан Вікторов, вчитель:

Питання продажу сільськогосподарських земель важливе для кожного. Адже земля – це найважливіший скарб України. Чи ти міський житель, чи селянин – маєш добре подумати, де поставити свій підпис. Я виступаю проти продажу сільськогосподарських земель. Бо хто буде покупцем нашої землі? Звісно, олігархи, латифундисти, агрохолдинги. На українські чорноземи уже накинули оком іноземні компанії, які добре знають ціну землі. Я переконаний, на нашій землі має працювати наш народ, українець, який сіяв тут хліб з діда-прадіда.

Ірина Сахно, масажистка:

Я категорично проти продажу землі. У мене батьки живуть у селі і ми добре знаємо, у чиїх руках опиняться найкращі гектари землі. Уже сьогодні на селі ведеться боротьба за кожен гектар. Ви навіть не уявляєте, що буде, коли продаж землі дозволять на законодавчому рівні.

Світлана Верхогляд, студентка:

Я знаю, що проводиться збір підписів проти продажу сільськогосподарської землі. Щоправда, я – містянка і у нашої родини немає земельних паїв. Але я добре розумію, що в Україні – це важливе питання. Наші землі завжди славилися родючістю і претендентів захопити її у власність вистачало в усі часи. Для чого відкривати ринок землі, якщо сьогодні держава не може захистити селянина від рейдерських захоплень, від свавілля чиновників, обману та втрати власних наділів?

Залиште коментар