Черкаські освітяни проходять стажування у Фінляндії

Черкаські освітяни проходять стажування у Фінляндії

Як інформують у Черкаському інституті пожежної безпеки ім.Героїв Чорнобилю представники інституту к. т. н., доцент кафедри пожежно-профілактичної роботи, підполковник с. ц. з. Олександр Дядюшенко, к. філол. н., професор кафедри іноземних мов Наталія Єремеєва та к. філол. н., доцент кафедри іноземних мов Олеся Міненко з 22 до 28 квітня проходять наукове стажування для освітян у Фінляндії. Воно організоване Польсько-Українською Фундацією “Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці”.

fire.ck.ua

fire.ck.ua

Програма стажування передбачає опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінлянському Коледжі, у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

Під час проекту учасники зустрілися з представником відділу освіти у мерії м. Гуйттінен, відвідали заклади освіти (дитячий садок, початкову школу, гімназію), а також побували на презентації Фінського Університету.

Учасники проекту отримали сертифікати про наукове стажування в ЄС.

Залиште коментар