Черкаські поліцейські відзначили професійне свято

Черкаські поліцейські відзначили професійне свято

Урочистості з нагоди третьої річниці створення Національної поліції України за участі керівництва правоохоронних органів, міської та обласної влади Черкас відбулись на площі ім. Б. Хмельницького.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

Від імені Черкаської міської ради та виконавчого комітету  правоохоронців присутніх привітала заступник міського голови Людмила Бордунос, наголосивши на їх важливій місії :
“Ви обрали для себе нелегку, але мужню і почесну професію – охороняти мир і спокій співвітчизників, стояти на варті інтересів держави і суспільства. Від вашої щоденної праці залежить стабільність та спокій в нашому місті  і державі загалом.  У день професійного свята ми обов’язково згадуємо тих правоохоронців, які віддали своє життя, щоб забезпечити мир і спокій людей. Їх імена навіки лишаться у пам’яті. Вітаючи з 3-ю річницею створення Національної поліції України, бажаю кожному з вас живим та неушкодженим повертатись додому. Миру Україні та спокійних буднів у вашій відповідальній професії. Міцного здоров’я, щастя, благополуччя, натхнення і успіхів у нелегкій справі забезпечення правопорядку в нашому місті. Нехай вас зігріває родинне тепло, а розуміння і підтримка суспільства додають сил для нових звершень!”
Під час урочистей хвилиною мовчання присутні вшанування пам’ять загиблих правоохоронців під час виконання  служби. Таких з часу створення Національної поліції України, на жаль, налічується 22 Героя.

Як розповів начальник управління патрульної поліції в Черкаській області Олександр Кокоба, загалом  у Черкасах працює 380 інспекторів патрульної поліції.
За  його словами, тенденція звернень громадян засвідчує зростання довіри населення до правоохоронних органів.

Водночас, як зазначає Олександр Миколайович,  нині триває набір  бажаючих працювати у структурі Національної поліції України.
На сьогодні вакантними лишається близько 15 відсотків місць.

Залиште коментар