Черкаські рятувальники відзвітували за 9 місяців роботи

Підсилюються, модернізуються, навчаються. Рятувальники Черкащини на посту 24/7. Результати роботи Головного управління ДСНС області за 9 місяців підбили на нараді за участі заступника очільника Черкащини Антона Царюка.

На нараді проаналізували стан реагування на надзвичайні ситуації за цей час, зокрема і під час ворожих обстрілів. Також звернули увагу на розвиток саперної справи в області та оновлення парку техніки.

– Наші рятувальники щодня на посту, – відзначив Антон Царюк. – Вони беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і прибувають на місце події першими. Між тим, профільні фахівці служби допомагають розміновувати вже звільнені від окупанта території. Зокрема на Херсонщині, Київщині, Миколаївщині, Харківщині. Усебічно підтримуємо наших рятувальників, аби вони мали належне спорядження та матеріально-технічну базу для ефективної роботи. Вдячний кожному за наполегливу невтомну працю, високу мотивацію та професіоналізм!

В області дбають про розвиток місцевої пожежної охорони. Лише цього року такі команди з’явилися у чотирьох населених пунктах.

Залиште коментар