Черкаські робототехніки повернулися з міжнародних змагань

Черкаські робототехніки повернулися з міжнародних змагань

Днями команда робототехніків «Brains ON» Черкаської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради повернулася із Міжнародного фестивалю FIRST® LEGO® LEAGUE ESTONIAN OPEN INTERNATIONAL. Захід відбувся 6–8 червня в Естонії. Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Аби поділитися своїми враженнями та розповісти про досягнення, юні робототехніки завітали до управління освіти і науки облдержадміністрації, повідомляють у структурі.

– Участь у фестивалі взяли надзвичайно позитивні, веселі та дружні команди зі всього світу, з якими ми чудово провели час не тільки протягом змагань, але і під час дозвілля. Особливо вразила культура Естонії, місцева їжа та звичаї. І звісно ж, найбільше позитивних емоцій привезли зі змагань, – розповідають юні конструктори «Brains ON».

Члени команди, учні та педагоги школи своїми руками виготовили більше тисячі різноманітних сувенірів та українських оберегів, щоб не лише позмагатися в галузі робототехніки, а й гідно презентувати Європі нашу Україну. Навзаєм з собою привезли безліч сувенірів з інших країн, якими обмінювалися з іншими командами.

Протягом перебування в Естонії черкащани змістовно та з користю провели вільний від змагань, беручи участь у різноманітних екскурсіях та ознайомлюючись з колоритом прибалтійської республіки.

Нагадаємо, команду «Brains ON» Черкаської санаторної школи-інтернату було створено всього лише 7 місяців тому, проте за такий короткий час вона встигла вибороти перемогу на обласних змаганнях з робототехніки та стала чемпіоном України на фестивалі FIRST® LEGO® LEAGUE.
За результатами фестивалю, «Brains ON» продемонструвала високий рівень за всіма дисциплінами, зокрема в категорії «Проект» увійшла в 10-ку кращих, за згуртованість команда отримала одні з найвищих оцінок.

Восени цього року на Черкащині планується проведення першості з робототехніки всеукраїнського рівня.

Залиште коментар