Черкаську освіту відзначили нагородами міжнародної виставки

Черкаську освіту відзначили нагородами міжнародної виставки

За результатами проведення ІХ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2018» управління освіти і науки облдержадміністрації відзначено Дипломом виставки «За презентацію досягнень та інноваційного пошуку у реформуванні національної сфери освіти і науки», а начальника управління, Валерія Данилевського, – Почесною грамотою «За активну організаторську та педагогічну діяльність із сталого зростання якості сучасної освіти».

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Нагороду отримав і КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Вони вже  традиційно отримали Гран-Прі виставки «Сучасні заклади освіти – 2018».

Також золотою медаллю відзначено Черкаський навчально-тренінговий центр STEM освіти на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у номінації «Застосування новітніх технологій STEM-навчання в аспекті розвитку здібностей вихованців, учнів і молоді».

Нагадуємо, що цьогоріч у роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю.

Організатор виставки – Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Залиште коментар