Черкаських кадетів привітав зі святом міський голова Анатолій Бондаренко

Черкаських кадетів привітав зі святом міський голова Анатолій Бондаренко

Чесність, порядність, освіченість, любов до рідної Батьківщини, повага до батьків і педагогів, вихованість. Це – далеко не повний перелік рис, якими мають володіти справжні кадети. Починається цей шлях з батьківського дому і продовжується вже у школі.
 Черкаська гімназія №9 – серед кращих загальноосвітніх закладів міста і сьогодні її вихованці складали присягу на святі Дня кадета, яке проходило в актовому залі Черкаського державного технологічного університету.
Про це повідомили в Черкаській міській раді.
Підтримати юних гімназистів сьогодні завітав міський голова Анатолій Бондаренко.
А також побажав творчих здобутків, натхнення й успіхів у навчанні, поважати Батьківщину, педагогів, батьків, знати історію нашої держави.
“У цей день ми згадуємо наших захисників, які боронять кордони  на Сході України, волонтерів і всіх, хто допомагає українській армії. Саме завдяки цим людям всі ми маємо змогу сьогодні стояти у цій залі й у святковій мирній атмосфері вітати наших дітей. Низький уклін нашим воїнам, волонтерам, їх батькам і всім рідним. Також дякую  вчителям та ветеранам педагогічної праці, які навчають і виховують наших дітей. Відзначу керівництво і колектив Черкаської гімназії №9, яка є однією з кращих в місті, і цього року їх проект  здобув перемогу у голосуванні  Громадського бюджету. Це свідчить про колективну згуртованість та націленість на результат. Бажаю вашому закладу подальших здобутків та процвітання”, – наголосив Анатолій Бондаренко.
Директор Черкаської гімназії №9 Ірина Топчій привітала своїх вихованців зі святом Дня кадета, відзначивши, що в них навчаються справжні патріоти України. І слова присяги, які сьогодні промовили юні кадети, закарбуються на довгі роки  в пам’яті кожного і допомагатимуть в подальшому ухвалювати правильні рішення в житті.

“Це свято невипадково відбувається в День Збройних Сил України. Адже наша армія оберігає і захищає українську землю. На жаль, у війні на Сході України гинуть кращі воїни і сьогодні ми хвилиною мовчання вшанували пам’ять про кожного з них. Нині ми виховуємо молодше покоління майбутніх захисників України – наших кадетів. Вірю, що наші гімназисти з гідністю носитимуть це звання. Сьогодні ми відзначили кращих з них та вручили символічні подарунки найменшим, які цього року вперше сіли за парти. Бажаю усім нашим гімназистам та їх батькам  успіхів у навчанні та мирного неба Україні”, – акцентувала Ірина Вікторівна.

Залиште коментар