Черкаський краєзнавчий музей запрошує на своє 100-річчя

Черкаський краєзнавчий музей запрошує на своє 100-річчя

Черкаському обласному краєзнавчому музею виповнюється 100 років. 29 травня з цієї нагоди відбудеться краєзнавче свято “Моя Черкащина”. Початок урочистостей об 11:30.

“Нашому музею виповнюється 100 років.
У Ніч музеїв ми використовували історичні фотозони. На честь святкування ювілею ці зони будуть діяти до нашого свята. Тому запрошуємо усіх бажаючих на фотографування. Фотозони: 1. “Селище камяного віку”, “Соснівські дачі кінця 19 – поч. 20 ст.”, “Комунальна квартира 1950-1960 рр.”, – пише на офіційній сторніці музею у ФБ Тетяна Григоренко.

В обласному краєзнавчому музеї та на площі на черкащан чекають: виставка-ярмарок краєзнавчої літератури черкаських видавництв, демонстрація фільмів про Черкащину, виступи та презентація творів черкаських письменників про рідний край, виставка творів черкаських художників, презентації черкаських університетів, презентації історико-культурних заповідників, виставка та майстер-класи майстрів народного мистецтва, виставка туристичних послуг (туристичні агенції) та концертна програма художньо-мистецьких колективів.

Під час свята в музеї з 12:00 до 13:30 проводитимуться безкоштовні оглядові екскурсії.

 

Залиште коментар