Черкаський олімпієць отримає півмільйона на придбання житла

Черкаський олімпієць отримає півмільйона на придбання житла

Сьогодні на засіданні виконкому Черкаської міської ради було ухвалено рішення про виділення 500 тисяч гривень на придбання житла для срібного призера Олімпійських ігор Сергія Куліша.

З такою пропозицією виступив директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин.

«Ми вже більше року не можемо випрішити питання придбання квартири черкаському олімпійцю Сергію Кулішу. Я пропоную зняти 500 тисяч гривень із бюджету розвитку», – зазначив він. А також зауважив, що спортсмен сам має вирішувати: отримати квартиру чи гроші. Проте, кошти, на його думку, виділити буде простіше і краще.

Питання забезпечення житлом відомого спортсмена обговорюється давно, але його складно вирішити через юридичні моменти. Зокрема, він не стоїть на квартирній черзі. А в разі виділення коштів з міського бюджету, залишається відкритим питання механізму їх освоєння. Хоча в місті діє програма забезпечення покращення житлово-комунальних умов для спортсменів.

Врешті виконком проголосував за виділення коштів. Після чого це питання буде додатково вивчене та винесене на розгляд сесії міської ради.

Нагадаємо, що черкасець Сергій Куліш виборов срібло у стрільбі з пневматичної гвинтівки на минулорічних Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Залиште коментар