Черкаських учнів відзначили на Національному конкурсі комп’ютерних проєктів

Минулими вихідними в Києві відбувся Національний конкурс комп’ютерних проєктів «Infomatrix Ukraine 2024». Молоді науковці з різних куточків України презентували проєкти в галузі програмного забезпечення, апаратних засобів та прикладних рішень, робототехніки, комп’ютерного мистецтва та короткометражних фільмів.

Так, учень 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів 28 ім. Т. Г. Шевченка Володимир Борисенко став абсолютним переможцем у категорії «Програмування». Його робота була визнана найкращою серед 72 проєктів та була відзначеною Платиновою медаллю. Підготували Володимира його керівники: Ігор Львович Іванов, науковий співробітник інституту механіки імені С. П. Тимошенко НАН України, кандидат фізико-математичних наук та Валентина Леонідівна Власенко, методист КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми ЧОР».

Також участь у змаганнях взяли й робототехніки Черкаської гімназії № 9 ім. О. М. Луценка. Усі гімназисти-учасники здобули нагороди представивши проєкти в категорії «Робототехніка». Серед них: учень 10-В класу Денис Цимбал здобув «золото» у змаганнях на лінії, де робот мав за найшвидший час подолати заплутану дистанцію; учень 8-Б класу Богдан Тумасов виборов золоту нагороду у роботозмаганнях із подолання лабіринту; учень 9-Г класу Назар Тисовський – із золотом змагань автономного роботосумо. Підготував гімназистів до змагань тренер, учитель технології Микола Цимбал.

Infomatrix − це глобальна ініціатива, що охоплює конкурси комп’ютерних проєктів, робототехніки та хакатонів, покликана об’єднати молодих ентузіастів, які цікавляться ІТ-сферою. Цей міжнародний конкурс був задуманий з метою зібрати найталановитіших студентів ІТ-спеціальностей з усього світу. Тож, тепер черкаські школярі рекомендовані до участі у 22-му міжнародному фіналі комп’ютерних проєктів «Infomatrix 2024», який відбудеться в м. Бухарест, Румунія з 31 травня по 4 червня.

Джерело: департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР

Залиште коментар