Черкасці можуть врятувати безпритульних тварин за допомогою онлайн-сервісу

Черкасці можуть врятувати безпритульних тварин за допомогою онлайн-сервісу

Відтепер жителі Черкас можуть стати учасниками онлайн-проекту з пошуку домівок для безпритульних тварин “GladPet”, пише in.ck.ua.

Сайт для онлайн-пошуку домівок для чотирилапих створили одесити. Донедавна він функціонував тільки в Одесі та області, але тепер платформа розширюється та запрошує до співпраці волонтерів з усіх обласних центрів України.

– Наш ресурс створений у межах проекту “Системне вирішення проблеми безпритульних тварин”. Ми вирішили шукати домівки для тварин в онлайн-просторі. Хочемо об’єднати всі притулки, організації з захисту тварин в різних регіонах України та людей, які хочуть узяти собі улюбленця. З нами вже почали працювати волонтери та організації з Харкова, Миколаєва, Києва та Дніпра, шукаємо однодумців і в Черкасах. Близько року тому, коли “GladPet” функціонував тільки в Одесі, до мене зверталася дівчина з Черкас, цікавилася, чи працюємо ми з іншими містами. Тоді такої можливості не було, але зараз все змінилося, тож будемо раді співпраці з усіма зоозахисними організаціями вашого міста. Тим, хто хоче бути нашим регіональним представником, охоче допоможемо ввійти в курс справи, – зазначає автор і керівник проекту “GladPet” Любов Ждан.

За допомогою “GladPet” будь-хто може розмістити на сайті безпритульну тварину, якій потрібна домівка, або знайти собі домашнього улюбленця безкоштовно. Користувач сайту обирає тварину з каталогу, зв’язується з контактною особою і домовляється про зустріч. Якщо тваринка сподобалась, її можна забирати. У такий спосіб в Одесі та області за півтора року знайшли нових господарів понад 400 тварин.

Також на сайті можна знайти інформацію про притулки, волонтерські та зоозахисні організації. Є можливість узяти тварину з притулку під опіку – купувати корм та необхідні речі, спонсорувати лікування.

Після успішного старту в Одесі “GladPet” почав шукати регіональних представників в інших областях, зокрема й у Черкаській. Сайт також запрошує до співпраці дизайнерів, копірайтерів, юристів, вчителів, методистів та просто громадян, яким не байдужа доля тварин.

Антон Сейкаускас.

Залиште коментар