«Черкасці заслуговують на те, щоб жити у достойних умовах», – Ірина Тарановська

«Черкасці заслуговують на те, щоб жити у достойних умовах», – Ірина Тарановська

У рамках спільного проекту з обласною організацією ВО «Батьківщина» сайт «Про головне» знайомить читачів з кандидатами від цієї політсили. Сьогодні спілкуємося з освітянкою Іриною Тарановською.

– Розкажіть кілька слів про себе.

Наша сім`я приїхала до Черкас 1981 року. Тут я закінчила школу №15, потім – педінститут. За освітою я вчитель хімії. За своє життя попрацювала і вихователем дитячого садочка, і приватним підприємцем. Нині вже четвертий рік працюю завідувачкою ДНЗ №33 «Супутник». За час, коли я очолюю навчальний заклад, у ньому відбулося чимало позитивних змін. Зроблено капітальний ремонт фасаду з утепленням будівлі закладу; капітальний ремонт внутрішньої системи опалення; капітальний ремонт прилеглої території (ремонт павільйонів, мощення тротуарною плиткою; заміна огорожі); відремонтовано санвузли і три групових осередки.

– Що хотіли б змінити в нашому місті, ставши депутатом?

Хочу, щоб наше місто було комфортним для всіх. Коли ми приїхали сюди з Західної України, Черкаси називали містом-курортом. Хотілося б, щоб вони хоча б частково повернули цей статус. Тішуся тим, що саме «Батьківщина» зайнялася побудовою сучасних цивілізованих місць відпочинку. Вважаю, що влада повинна приділяти більше уваги створенню нових пляжів, зон відпочинку і рекреації. На мою думку, у Черкасах слід перш за все відремонтувати тротуари, покращити вуличне освітлення у тих місцях, де це ще не зроблено. Потрібно також облаштувати усі черкаські двори дитячими майданчиками, щоб діти більше часу проводили активно на свіжому повітрі, а не «сидячи у гаджетах». Крім того, як депутат, планую опікуватися сприянням створення та розвитку ОСББ у Черкасах.

– Як освітянка, ви, напевне, маєте своє бачення розвитку цієї галузі у Черкасах?

Я вважаю, що потрібно створювати максимально комфортні умови для виховання та розвитку дітей в усіх освітніх установах. Особливу увагу, на мою думку, потрібно приділяти розвитку інклюзивної освіти. Школи і дитсадочки мають бути доступними для дітей, які мають особливі освітні потреби.

– За що ви любите наші Черкаси?

Це моє рідне місто. Тут я живу вже багато років, створила свою сім`ю, народила дітей і відбулася як керівник. Тому хочеться зробити його європейський містом, тому що жителі нашого міста заслуговують на те, щоб жити у достойних умовах.

– Чому вирішили балотуватися саме від «Батькіщини»?

У цій партії мені імпонує те, що ВО «Батьківщина» вже понад 20 років постійно захищає інтереси, права і свободи українців. Це мало не єдина партія, яка має покроковий план виведення України з кризи. У «Батьківщині» є команда сильних фахівців, які спроможні втілити план виходу економіки з кризи і покращити життя для всіх українців.

 

 

 

Залиште коментар