Черкасцям розповіли про ризики інсульту

Черкасцям розповіли про ризики інсульту

Департамент охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради організував до Всесвітнього дня боротьби з інсультом у торгівельних закладах Черкас соціальний інформаційно-профілактичний захід «Дізнайся про ризики інсульту».

Як розповіли в КНП «Черкаський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики та здоров’я», основною метою заходу було привернення уваги людей до таких поширених факторів ризику інсульту, як підвищений тиск, вплив шкідливих звичок, способу життя на розвиток хвороби. А також – розповсюдження інформації про ознаки інсульту, способи профілактики та запобігання цього захворювання.

У рамках акції медичні працівники усім охочим вимірювали артеріальний тиск та роздавали інформаційні матеріали «Як запобігти інсульту», «Основні ризики інсульту», «Інсульт легше попередити», «Життя без шкідливих звичок».

Також у межах цього заходу відвідувачі мали змогу отримати консультації профільних фахівців щодо стану здоров’я, факторів виникнення інсульту, перших його ознак та профілактики.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар