Черкаси наблизять фінансування субвенції обласному бюджету на реконструкцію Театральної площі, – Анатолій Бондаренко

Черкаси наблизять фінансування субвенції обласному бюджету на реконструкцію Театральної площі, – Анатолій Бондаренко

Реконструкцію площі поруч із Черкаським академічним українським музично-драматичним театром ім. Т. Шевченка обговорив сьогодні міський голова Анатолій Бондаренко із першим заступником очільника обласної адміністрації Дмитром Ляшовим. Її благоустрій планують завершити вже цієї осені. Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Для облаштування площі перед театром, нагадаємо, у міському бюджеті передбачили 8 мільйонів гривень. Наразі черкаська влада шукає можливості, аби наблизити фінансування. Незабаром області спрямують перший транш субвенції в розмірі 1,5 мільйонів гривень. Це дасть старт запланованим ремонтним роботам.

– Хоча Черкаський драматичний театр імені Тараса Шевченка – заклад обласного підпорядкування, ми ніколи не стояли осторонь його проблем. Це центральна частина нашого міста й ми розуміємо важливість завершення реконструкції. Тож уже зараз розпочинаємо працювати над пошуком шляхів для того, аби наблизити фінансування субвенції обласному бюджету, – прокоментував Анатолій Бондаренко.

Під час зустрічі з міським головою Черкас Дмитро Ляшов розповів, який вигляд матиме Театральна площа після реконструкції.

Серед планів – зберегти наявні й додати нові зелені насадження, облаштувати для них систему автоматичного поливу, укласти зручну тротуарну плитку, встановити лави, близько тридцяти нових ліхтарів.

За його словами, проект реконструкції розробили фахівці товариства «Черкасицивільпроект». Перед цим – провели дослідження громадської думки стосовно бачення майбутньої площі.

Водночас, Дмитро Ляшов звернув увагу Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка на те, що поруч із Театральною площею є тротуар, який належить до комунальної власності міста. Його облаштування не передбачена в проекті реконструкції, утім, є важливою частиною для приведення площі до ладу.

Відтак, Анатолій Бондаренко доручив директору департаменту архітектури та містобудування Артуру Савіну, начальнику управління вуличної інфраструктури Сергію Отрешку виїхати на місце та вивчити це питання, аби в результаті вирішити його.

Залиште коментар