Черкаси отримують вакцини від правцю, сказу та укусів змій

Черкаси отримують вакцини від правцю, сказу та укусів змій

Великий асортимент вакцин проти таких серйозних хвороб, як сказ, правець, дифтерія, а також укусів змій виділило Черкасам  Міністерство охорони здоров’я України. Серед них і досить рідкісні, яких раніше взагалі не було в Україні. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник, інформує сайт Черкаської міської ради.

– Місто отримує 100 доз імуноглобуліну протиправцевого, 600 доз антитоксину правцевого, 26 доз анатоксину дифтерійного,15 флаконів антирабічного імуноглобуліну. 43 флакони антитоксину протизміїної отрути зосереджено в обласній лікарні для потреб всієї області. Ці імунопрепарати зайшли на весь регіон, і на рівні області зараз вони розподіляються по всіх містах і районах, – говорить Олег Стадник.

За його словами, отриманих препаратів має цілком вистачити для потреб нашого міста.

– У Черкаській області, на щастя, взагалі не було випадків укусів змії в минулому і позаминулому році, тож не виникало питання смерті людини через відсутність сироватки. Сподіваюся, що і в цьому році все буде гаразд, тим більше, що необхідна вакцина вже є в наявності, – зазначає головний медик міста.

Поряд з цим, зараз надходять вакцини, направлені на обов’язковий календар щеплень дітей, повідомив Олег Стадник.

Залиште коментар