Черкаси передали польському місту-побратиму Бидгощ нагороду на знак вдячності за підтримку

Пам’ятну відзнаку «За звитяги в ім’я Черкас. Остафій Дашкович» І ступеня меру Бидгоща Рафалу Брускі передав секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.


«Дякуємо за активну підтримку громади міста з перших днів повноомасштабного вторгнення російської федерації, солідарність з українським народом щодо захисту територіальної цілісності та незалежності держави, збір і надання вашою громадою фінансово-технічної допомоги, необхідної для забезпечення життєдіяльності Черкас», – зазначив Юрій Тренкін.

Йому, у свою чергу, принагідно представники дружнього міста передали медаль Казимира Великого, якою міська рада Бидгоща нагородила місто Черкаси у квітні 2022 року. Від імені ради медаль вручила її очільниця Моніка Матовська.
Нагадаємо, у період повномасштабної агресії росії проти України одним з перших міст-побратимів, яке кинулось на допомогу Черкасам, був Бидгощ.
Місто-побратим неодноразово надсилало гуманітарну допомогу місту Черкаси. До нашого міста, серед іншого, доставили продукти харчування, засоби гігієни, одяг. У Бидгощі для Черкас зібрали велику партію медикаментів, які були передані в 3-тю міську лікарню швидкої медичної допомоги, та спеціальні дитячі ліжечка.

Разом із цим, від польських партнерів Черкаси отримали зовнішні зарядні пристрої, ліхтарики та інші речі, які необхідні для наших захисників.
Місто-побратим Бидгощ надав фінансову допомогу місту Черкаси у вигляді цільової дотації у розмірі сто тисяч злотих, призначеної для надання громадянам гуманітарної допомоги у зв’язку із збройним конфліктом на території України.За рахунок коштів, виділених громадою міста Бидгощ, придбано важливе обладнання для КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня.
Спільно реалізовано освітні та культурні проекти.

Залиште коментар