Черкаси та представництво UNICEF в Україні підписали меморандум про співпрацю

Черкаси та представництво UNICEF в Україні підписали меморандум про співпрацю

Статус «Громади, дружньої до дітей та молоді» можуть отримати Черкаси. Відповідний Меморандум щодо доєднання до даної Міжнародної ініціативи підписали на День міста, 15 вересня, міський голова Анатолій Бондаренко та керівник департаменту соціальної політики ЮНІСЕФ-Україна Артур Айвазов.
Нині у світі участь у цій програмі беруть тисячі міст у 38 країнах світу. В Україні їх поки що 22. І Черкаси – серед них.

– Стати кандидатом – це дуже почесно. І мати справу з такою організацією, як ЮНІСЕФ – це для нас велика честь. Ми будемо і надалі працювати над тим, щоб стати громадою, ближчою до дітей та молоді. Будемо продовжувати втілювати різні програми, над якими працюємо з нашою командою вже декілька років. Мабуть, це помітив і ЮНІСЕФ, і побачив, що ми хочемо працювати і стати кандидатом, а потім і повноцінним членом цієї програми, – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

– Це наш перший великий формальний крок, де ми зафіксували наміри і подальший хід дій. Передбачається, що буде зроблений аналіз ситуації і розроблений план дій, забюджетований, обговорений з молоддю і міською владою Після цього, ми сподіваємося, що місто отримає спочатку статус кандидата, а потім – і повноправний статус міста, дружнього для дітей та молоді, – зауважив Артур Айвазов.

Активну участь у соціальних ініціативах міста бере група компаній UKRAVIT. Вона розширює потужності підприємства і запрошує молодь до співпраці.

– Для нас зараз важливо підтримувати молодь, підтримувати ініціативи. В нас є Інститут здоров’я рослин, де ми організовуємо практики для студентів. При цьому ми співпрацюємо з науковими установами України та світу. Даємо можливість отримати знання, які студенти в інших навчальних закладах не можуть отримати, – розповів власник ГК UKRAVIT Віталій Ільченко.

Наше місто, нагадаємо, з червня 2018 року долучилося до Міжнародної ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді», виборовши це право серед 160 громад України. Після тримісячної роботи Черкаси отримали статус кандидата та можливість підписання Меморандуму щодо доєднання до даної Міжнародної ініціативи ЮНІСЕФ.

Залиште коментар