Черкаси за міжнародні кошти хочуть закупити 45 нових тролейбусів

В Черкасах для покращення транспортних послуг хочуть залучити кошти міжнародних донорів. Про це розповів міський голова Анатолій Бондаренко.

“Сьогодні разом з моїм першим заступником Сергієм Тищенком і представниками профільних структурних підрозділів поспілкувалися на цю тему із представниками Європейського банку реконструкції та розвитку. Зустріч відбулася в онлайн-форматі.” – повідомив він.

За словами очільника Черкас наразі 65% одиниць рухомого складу тролейбусного парку вичерпали свій термін експлуатації. Потребує ремонту і контактна мережа.

“Ситуація не дозволяє забезпечити якісні послуги для населення. Обговорили з представниками ЄБРР концепцію модернізації муніципального електротранспорту Черкас із залученням фінансування цієї міжнародної організації. Хочемо закупити 45 нових тролейбусів та відремонтувати (фактично замінити) 20 км контактної мережі. На це орієнтовно необхідно 15 млн євро. Сподіваюся, що завдяки співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку Черкаси зможуть реалізувати цей корисний проєкт.” – переконаний Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар