Червонослобідська ОТГ стає футбольною громадою

Червонослобідська ОТГ стає футбольною громадою

У Червонослобідській громаді діє дитяча спортивна секція з футболу, команда дорослих та команда ветеранів – загалом, у цій ОТГ футболом системно займаються більше сотні мешканців громади, і їх число стабільно зростає.

Наразі триває набір дітей у с. Вергуни, що стало частиною громади, до місцевого осередку дитячої футбольної секції. Уже готуються стати майбутньою елітою українського футболу діти с. Хутори. Усі команди беруть участь у змаганнях – поки що на рівні району та області. Проте, уже сьогодні Червонослобідська футзальна команда тримає першість області, на турнірі з якої не програла жодної гри.
За словами інструктора з фізичної культури Центру культури, дозвілля, спорту і туризму Червонослобідської сільської ради Олександра Дяченка, для підтримки розвитку спорту у громаді системно виділяються кошти на поїздки команд на змагання, придбання інвентарю та спортивних форм. А ще тут планується покращити умови для занять футболістів – на місцевому стадіоні планують створити сучасні роздягальні з душовими кабінками.

Залиште коментар