Четверту річницю від офіційного початку АТО відзначать у Черкасах

Четверту річницю від офіційного початку АТО відзначать у Черкасах

14 квітня спливає четверта річниця офіційного початку антитерористичної операції на Сході України. За два роки такої неоголошеної війни на захист рідної землі стали десятки тисяч українців, серед яких чимало наших земляків з Черкас та області. На жаль, не всім судилось повернутись живим до рідної домівки. Чимало наших захисників і досі обороняють кордони української землі на Сході, де триває неоголошена війна.
У пам’ять та в знак підтримки та шани до наших  військових у Черкасах цього дня будуть проведені загальноміські заходи. Орієнтовний план  сьогодні обговорили  учасники робочої наради під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

Серед присутніх – військові, члени сімей загиблих учасників АТО та керівники  відповідних структурних підрозділів  Черкаської міської ради волонтери.
У підсумку дискусії  було сформовано попередній план заходів з вшанування учасників АТО. А саме: 14 квітня об 11-00 –  збір у Соборному парку біля пам’ятного знаку за загиблими в АТО черкасцями та урочисте покладання квітів.
Далі  – усі присутні переїжджають до площі ім. Б.Хмельницького, де формується колона, яка, близько 11-40 рушає бульваром Шевченка  в напрямку до вул. Святотроїцької. Там біля стели Героям відбудеться покладання квітів та вшанування пам’яті загиблих в АТО військових.
Потім колона спускається в Долину троянд, де запланована основна частина пам’ятних заходів. Зокрема, молебень за загиблими, спільне виконання Державного гімну України, декламування поезії патріотичного спрямування, нагородження та виступи військових. А також – озвучено список вечірньої повірки – особливий для всіх військових ритуал.  Після  – запалять фаєри.
Аби військові з рідними та сім’ї загиблих учасників АТО мали змогу  поспілкуватись  в безпосередній атмосфері, у Долині троянд будуть розгорнуті наметі та організовано частування.
Також на нараді обговорили презентацію книги про загиблих в АТО черкасців, яка вже побачила світ. Спершу планувалось, аби її провести  14 квітня у Долині троянд. Але за пропозиціями присутніх вирішено було зробити це, як окремий захід, вже після 16 квітня.

 

Залиште коментар