Члени клубу Rotari International з Бельгії оздоровлюватимуть черкаських дітей атовців

Члени клубу Rotari International з Бельгії оздоровлюватимуть черкаських дітей атовців

Представники клубу Rotari International з Бельгії завітали до Черкащини. Тут вони вперше, а в обласній адміністрації зустрілись з першим заступником очільника області Віталієм Ковалем. На теренах України, зокрема на Черкащині, вони реалізують проект з оздоровлення та реабілітації дітей, батьки яких брали участь в АТО, мають інвалідність або ж загинули.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

“Щиро вдячні Королівству Бельгії за підтримку України в такі нелегкі часи, – звернувся до гостей Віталій Коваль. – Ваша ініціатива допомагати дітям українських бійців дуже цінна і потрібна для української спільноти. Сподіваємося, спільно ми зможемо втілити ще не один проект”.

“Наша мета, насамперед, у досягненні миру, також ми намагаємося усіляко допомагати дітям та їхнім матерям, – сказав керівник  Ротарі МДК Бельгії та Люксембургу Marcel Tilkin. – Приміром, торік у межах проекту в Бельгії побували 24-ро українських дітей, серед яких і черкасці. Наступного літа плануємо продовжувати проект”.

За словами представниці черкаських ротарійців Тетяни Очеретяної, іноземні гості перебуватимуть тут ще дві доби, ознайомляться з утіленням в області інших проектів, аби залучитись  підтримкою та дружбою в подальшому.

Залиште коментар