Члени виконкому та керівники департаментів зібралися на нараду

Члени виконкому та керівники департаментів зібралися на нараду

Аби проаналізувати ситуацію із невиконанням бюджету тергромади й знайти шляхи її вирішення, за дорученням міського голови Анатолія Бондаренка члени виконавчого комітету та керівники департаментів Черкаської міської ради зібралися на нараду. 

Як поінформувала директорка департаменту фінансової політики Тетяна Харенко, після нещодавнього рішення Верховної Ради щодо вилучення військового ПДФО у громад «заднім числом», у Черкас вилучають 120 мільйонів гривень. 

Нині міський голова поставив завдання зменшити усі видатки цього року, залишивши лише платежі за тими роботами, які були вже виконані, аби не були заблоковані рахунки міської ради. Це дозволить закрити окремі запити, які надійшли від військових частин.

У понеділок відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку, на яке запрошені представники громадськості. Розпорядникам коштів дано доручення вивчити звернення громадськості міста та надати в постійну комісію інформацію та пропозиції із зазначених у зверненні об’єктів.

Залиште коментар