Чоловік, який ледь не вбив своїх дітей, визнав провину (відео)

Чоловік, який ледь не вбив своїх дітей, визнав провину (відео)

Черкащанина, який ледь не вбив 10-річну доньку та 3-річного сина, суд залишив під вартою на 60 діб. Тепер горе-батькові загрожує до 15 років за ґратами. Про це йдеться в сюжеті «ТСН».

Інцидент стався у селі Залісне. Мати двох дітей пішла у поле до корови, а її 37-річний чоловік знущався з двох дітей. Він кілька разів вдарив ножем прийомну 10-річну доньку, а рідного 3-річного сина кинув до колодязя, глибиною 25 метрів.

Рятувальники спустили у колодязь мотузку, але за неї ніхто не вхопився. Оскільки діаметр криниці 40 см, то вниз спустили підлітка, який і дістав хлопчика.

“У нього був шоковий стан, забій, струс головного мозку і загроза набряку головного мозку”, – каже керівник педіатричного відділення лікарні міста Тальне Олександр Назарук.

Донька отримала ножові поранення на ґанку будинку.

“Їй зашили різану рану на шиї, яка була великих розмірів. Крім того, була потрібна ревізія черевної порожнини, де був поріз і з проникненням”, – розповів медик.

Майже дві доби під наглядом лікарів, стан стабільний. Хлопчик навіть почав бігати. Матір із пресою не спілкується. Сільський голова розказує, що чоловік не був агресивним.

Утім, того дня, кажуть селяни, був надто п’яний. Після зроблено втік до лісу. Піймали надвечір.

 

Залиште коментар