Чоловіка, який збував амфетамін на Черкащині, засудили

Чоловіка, який збував амфетамін на Черкащині, засудили

Вироком Золотоніського міськрайонного суду від 10 липня 2018 року, засуджено мешканця м. Золотоноша до позбавлення волі за збут психотропної речовини.

У ході судового розгляду було встановлено, що 27-річний мешканець м. Золотоноша, у невстановлений слідством час та місці, всупереч встановленому законом порядку обігу психотропних речовин, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій та бажаючи настання їх шкідливих наслідків, умисно, з метою подальшого збуту, незаконно придбав та зберігав психотропну речовину «Амфетамін», яку в подальшому в лютому 2018 року, перебуваючи в м. Золотоноша незаконно збув, продавши за грошові кошти на суму 300 грн.

Чоловік був раніше засудженим за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобі, на шлях виправлення не став та продовжив свою злочинну діяльність.

Дії правопорушника кваліфіковані за ч. 2 ст. 307 КК України, а саме незаконне придбання та зберігання психотропної речовини з метою збуту, а також незаконний збут психотропних речовин, вчинений особою, яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 308-310 КК України.

Суд на підставі обвинувачень, які були надані прокуратурою, засудив злочинця та призначав покарання у вигляді позбавлення волі терміном 4 роки.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури.

Залиште коментар