Чорнобаївські пауерліфтери привезли низку нагород з Кубку Євразії

Чорнобаївські пауерліфтери привезли низку нагород з Кубку Євразії

Чотири золотих, дві срібних, одну бронзову медалі та дві нагороди в Абсолютній Світовій першості приніс у скарбничку Чорнобаївських «ВІКІНГів» виступ на Кубку Євразії 2019 GPA/ IPO з пауерліфтингу та окремих вправ, який цими вихідними відбувся в Києві.

До головної події року пауерліфтери готувалися з початку сезону. Зізнаються, що завдання було нелегким, адже випробувати свої сили на міжнародні змагання приїхало чимало справжніх професіоналів з України, США, Білорусі, Болгарії, Грузії, Туркменістану, Кіпру, Латвії, Ірану та Азербайджану, загалом 204 спортсмена, які змагалися у 284 номінаціях.

Аби стати кращими й виграти чемпіонські трофеї, у деяких вікових та вагових категоріях розгорілась небувала конкуренція. Та ніякі перипетії не стали на перешкоді іменитим чорнобаївським спортсменам. Неймовірний позитив і надзвичайні емоції допомагали їм досягати своїх найкращих результатів. Вони вкотре підтвердили свою майстерність та здобули такі нагороди:

 • Валентин Гонтар , капітан СК «ВІКІНГ» – пауерліфтинг до 75 кг. – 1місце (сума 670 кг.);
  по вправах : присідання (265) кг. , жим (145) кг., станова тяга (260) кг.
  – пауерліфтинг Абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) 1 місце;
  – двоборство до 75 кг. – 1 місце (сума 405 кг.);
  – двоборство Абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) – 1 місце;
 • Олексій Жадько- пауерліфтинг до 100 кг. – 3 місце (сума 590 кг.);
  по вправах : присідання 210 кг. , жим 135 кг. , станова тяга 245 кг.
 • Ярослав Слуцький – пауерліфтинг до 82,5 кг. (Teeneger 18-19) – 1 місце (сума 470 кг.);
  – по вправах : присідання 162.5 кг. , жим 115 кг. , станова тяга 192,5 кг.
 • Вюгар Гаджиєв – жим штанги лежачи до 90 кг. – 2 місце (157,5 кг.);
 • Марія Карпич – підйом штанги на біцепс до 56 кг. (Teeneger 16-17) – 2 мiсце (35 кг.);
 • Віта Зоря – підйом штанги на біцепс до 67,5 кг. (Teeneger 13-15) – 1 мiсце (40 кг.).

Звісно, свій великий внесок у цей успіх команди зробив президент клубу Григорій Душейко, один з постійних спонсорів і меценатів проведення кубків та чемпіонатів з пауерліфтингу, всеукраїнського і світового рівня. За його організаційної підтримки всі бажаючі діти та молодь з двох районів – Чорнобаївського та Золотоніського – мають змогу тренуватися у спортивному клубі «ВІКІНГ» та їздити на змагання різних рівнів. А виконання таких зобов’язань потребує чималих витрат.

Отже, для вікінгівців, які стали чемпіонами та призерами Кубку Євразії, ця важлива перемога є чудовим джерелом енергії для подальшої реалізації наступних проектів, бажання рухатися вперед, досягати нових цілей разом з президентом клубу, пропагуючи здоровий спосіб життя.

– Дякуємо, що ви з нами, Григорію Петровичу, – дружно заявляють силачі спортивного клубу . – Вірте в нас, і ми вас не підведемо.

«Розділяю радість усіх, хто долучився до цієї непересічної події у спорті, яка надасть потужного імпульсу у популяризації та пропаганді здорового способу життя, – сказав Григорій Душейко . -Сьогодні ми зібралися у період великих викликів і змін, але разом з тим це дуже величний і визначальний для України час. Переконаний, що проведення таких заходів у час, коли в країні триває війна, дозволяє відволіктися нам від проблем та негараздів сьогодення і чітко зрозуміти, що після тріумфального завершення військових дій, в подальшому мають бути перемоги тільки спортивні».

Григорій Петрович подякував організаторам Кубку Євразії за можливість спортсменам з Черкащини, зокрема спортивному клубу «ВІКІНГ», позмагатися із світилами пауерліфтингу з інших країн, аби зрозуміти, як і куди їм рухатися далі, щоб стати чемпіонами серйозних міжнародних заходів.

Ніна Семенова

Залиште коментар