Чотири мікроавтобуси для людей з інвалідністю отримає черкаський соцзахист

Чотири мікроавтобуси для людей з інвалідністю отримає черкаський соцзахист

Завтра, 30 листопада БО «Фонд родини Нечитайло» офіційно передасть чотири мікроавтобуси FordTransitCombi соціальним установам Черкаської області в рамках партнерського проекту «Соціальні перевезення Черкащини».

«Соціальні перевезення Черкащини» – це спільний проект Департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації та Благодійної організації «Фонд родини Нечитайло». Мета проекту: розвиток послуг з соціального перевезення людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Проблема забезпечення доступу до транспорту для людей з обмеженими фізичними можливостями на сьогодні постає надзвичайно гостро. Можливості держави у забезпеченні людей з інвалідністю безкоштовними транспортними засобами вкрай обмежені. Саме тому важливо розвивати партнерство між меценатами та соціальними установами. Вважаємо за необхідне привернути увагу до проблеми доступності транспортних послуг в містах та селах для людей з особливими фізичними потребами, особливо родин з дітьми з інвалідністю.

В рамках проекту придбали пасажирські мікроавтобуси та переобладнали їх для потреб людей з інвалідністю, зокрема встановивши підіймальну платформу для візків.

Такі автомобілі отримають 4 населені пункти Черкащини – міста Умань, Звенигородка, Золотоноша та смт. Чорнобай. Нові машини матимуть змогу одночасно перевозити людей з особливими фізичними потребами та супроводжуючих осіб – соціального працівника, медиків, чи родичів пасажира.

Залиште коментар