Чи є російський слід у медичних закупівлях Черкас: триває засідання спеціальної комісії

Сьогодні відбулось чергове засідання комісії, яка була створена у Черкаській міській раді для того, щоб перевірити закупівлі в медичній галузі у 2023 році.

На початку засідання голова комісії, секретар міської ради Юрій Тренкін зачитав листа від Нацполіції за підписом заступника начальника ГУНП, начальника слідчого управління Володимира Шевціва.

“На даний час за результатами проведення слідчих дій не отримано інформації щодо підтвердження фактів, викладених у журналістських розслідуваннях. Тобто поліція не вбачає російський слід даного обладнання”, – зазначив Юрій Тренкін.

Крім того, на комісії виступила адвокатка ТОВ “Промед Технолоджис” Іванна Гурез.

“Обладнання, про яке йде мова і яке передано в черкаську поліклініку, вироблено в Польщі. Постачальником є ТОВ “Промед Технолоджис”, виробником – компанія “Візіон”. Ця компанія має потужності, крім Польщі, в Швейцарії та в Китаї. Проте саме те обладнання, яке є в Черкасах, – вироблено в Польщі. Крім того, державне підприємство “Укрпромзовнішекспертиза” надало висновок, що ціна на медичне обладнання завищена не була. Тендерні процедури також були дотримані у рамках чинного законодавства”, – зазначила адвокатка у виступі.

Іванна Гурез передала комісії документи на підтвердження цих фактів.

Після закінчення розслідування їх буде оприлюднено на загал.

Залиште коментар