Чи їздитиме у Черкасах 11 маршрут?

Чи їздитиме у Черкасах 11 маршрут?

Через низький пасажиропотік на 11-му маршруті міського автобуса, 2017-го року міськвиконком ухвалив рішення, яким дозволив частині рейсів їздити не до обласного госпіталя, а до Соснівки. Відновити маршрут можливо лише після проведення конкурсу на перевезення, про це в етері Українського радіо “Рось” повідомив помічник міського голови Павло Мосійчук, пише “Суспільне“.

Жителька мікрорайону “Дахнівка” Катерина Чемерис розповіла, що до їхнього району раніше їздив 11-й маршрут. Вже понад рік він їде лише до Соснівки. Тепер у зв’язку із карантином мікрорайон виявився “відрізаним” від міста, адже 31-й автобус бере обмежену кількість людей, тож виїхати не можливо. Було також два рейси 26-го маршруту, проте зараз залишився лише один – ранковий.

Зі слів Павла Мосійчука, у перевізника, який обслуговує 11-й маршрут сплив термін угоди, тому цей маршрут будуть виносити на новий конкурс. Податися на нього зможе будь-який перевізник за умови, що всі його автобуси курсуватимуть маршрутом “Аврора — Госпіталь”.

Також на конкурс винесуть інші маршрути, зокрема 14-й, який сполучатиме Вантажний порт із госпіталем. Якщо один із перевізників відгукнеться на таку пропозицію, цей маршрут у Черкасах відновлять.

Нині низка маршрутів, зокрема й 11-й, не мають договорів на перевезення, зазначив Павло Мосійчук. Тому міськвиконком планує ухвалити рішення про оголошення конкурсу на перевезення. Буде створена конкурсна комісія, яка протягом півтора місяця розглядатиме заяви від перевізників, а потім оголосить переможців. Остаточне рішення щодо нових переможців конкурсу має ухвалити міськвиконком та підписати міський голова. У такому разі вже у вересні, за умови відсутності карантинних обмежень, жителі зможуть їздити містом оновленими маршрутами.

Залиште коментар