Чиновника ОДА затримали на хабарі

Чиновника ОДА затримали на хабарі

Служба безпеки України викрила на отриманні неправомірної вигоди заступника директора одного з департаментів Черкаської обласної державної адміністрації.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець вимагав від місцевого підприємця 20 тисяч гривень за безперешкодну передачу в довготривалу оренду об’єкта водного фонду. За «винагороду» чиновник обіцяв фіктивне проведення тендерних процедур на користь бізнесмена.
Згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України фігуранта затримано у власному кабінеті під час отримання неправомірної вигоди.

Наразі перевіряється інформація щодо можливої причетності до корупційної схеми інших працівників Черкаської обласної державної адміністрації.
Вирішується питання щодо повідомлення чиновнику про підозру у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Операція із викриття хабарника відбувалася під процесуальним керівництвом Черкаської обласної прокуратури.

Про це інформує пресслужба обласного управління СБУ.

1 коментар до цієї статті

  1. На початку травня співробітниками Управління стратегічних розслідувань Нацполіції Чернівецької області була отримана оперативна інформація щодо керівника одного із департаментів ОДА про вимагання хабара в сумі 10% “відкату” від суми укладених договорів. Підприємець почав співпрацювати з поліцією і в результаті вчора, 29 липня, один із керівників Департаменту був затриманий в службовому кабінеті з наявним під час отримання неправомірної вигоди в сумі 800 доларів, хоча вимагав віндоларів.

    Відповіcти

Залиште коментар