Деякі навчальні заклади Черкас не готові до опалювального сезону

Деякі навчальні заклади Черкас не готові до опалювального сезону

Міський голова Анатолій Бондаренко провів робочу нараду із комунальниками та керівниками структурних підрозділів міської ради щодо підготовки до опалювального сезону у Черкасах.

Як поінформував директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась, рівень готовності об’єктів житлового фонду набагато кращий, ніж у минулому році. Натомість є питання по деяких закладах освіти та медицини.

«Є пориви на мережах Черкаського національного університету. Там навіть не проводилися гідравлічні випробування. Тож увімкнути опалення у гуртожитку по вул.Хрещатик, 64, їдальні по вул.Хрещатик, 66, бібліотеці по вул.Університетській, 22 і корпусі №3 по бул.Шевченка, 79 наразі неможливо. Жодної реакції з боку університету наразі немає.
Також є проблеми по Черкаському державному технологічному університету. Там також не ліквідували порив. Щодо закладів Черкаської міської ради, то є пориви на мережах ДНЗ №2 і ЗОШ №15, а також міської лікарні №2», – зазначив Павло Карась.

Заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов повідомив, що на мережах зазначених закладів пориви будуть усунуті до кінця тижня. Директор департаменту охорони здоров’я і медичних послуг Всеволод Кульчиковський поінформував, що порив у Другій лікарні також буде ліквідовано найближчим часом.

«Загалом підготовка до опалювального сезону у Черкасах іде за графіком, за виключенням окремих об’єктів, де недоліки, сподіваюся, будуть усунені в найкоротші терміни. Триматиму це питання під особистим контролем», – підсумував міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Залиште коментар