День Гідності та свободи відзначають у Черкасах (відео)

День Гідності та свободи відзначають у Черкасах (відео)

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи. Це свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Заходи з цієї нагоди відбуваються по всій Україні.

У Черкасах вони розпочалися із урочистої церемонії покладання квітів на площі Слави до пам’ятника борцям за волю України. Участь у ній взяли голова Черкаської ОДА Юрій Боднар, голова обласної ради Анатолій Підгорний, заступник міського голови Черкас Ігор Волошин, представники громадськості.

«У цей день ми вшановуємо громадянську мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей.
Велика шана народу України за мужність, патріотизм, стійкість і незламність! Низький уклін героям Небесної Сотні та українським воїнам, які захищають державний кордон на Сході України, всім тим, хто своєю жертовністю демонструє щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі», – зазначає заступник міського голови Ігор Волошин.

Нагадаємо, що сьогодні увечері у Черкасах на площі біля міської ради проведуть вечір спогадів. Захід розпочнеться о 17.30. У програмі: революційні пісні, фільми та експозиція, присвячена Революції Гідності.

Залиште коментар