Депутат Черкаської міської ради від “Батьківщини” Валерій Міняйло звітує про свою діяльність за 2023 рік

Депутат Черкаської міської ради від “Батьківщини” Валерій Міняйло звітує про свою діяльність за 2023 рік

У своєму звіті депутат Черкаської міської ради ІХ скликання  Валерій Міняйло зазначив, що минулого року, як і у попередні роки, його депутатська діяльність була спрямована на захист інтересів громади, у межах своїх депутатських повноважень він виконував доручення виборців, спільно із командою «Батьківщини» допомагав Збройним Силам України, пораненим воїнам, які перебувають на лікуванні у черкаських закладах охорони здоров’я, та переселенцям, які наразі проживають у Черкасах.
Протягом звітного періоду він регулярно брав участь у сесійних засіданнях Черкаської міської ради. Із 24 засідань особисто взяв участь у 22. Ним внесено 21 пропозицію до проєктів рішень, що виносилися на розгляд сесій міської ради. Будучи членом депутатської комісії з питань земельних відносин та архітектури, він також брав активну участь у роботі комісії та обговоренні питань, які розглядалися під час її засідання.
Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності Валерій Міняйло вважає роботу на окрузі, забезпечення своєчасного, обґрунтованого розгляду та вирішення звернень громадян. Кожного третього четверга ним проводиться прийом громадян в офісі Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», що розташований за адресою: м.Черкаси, бульвар Шевченка, 150. За звітний період ним розглянуто 112 звернень громадян із різних питань.
У складний для країни час разом із однопартійцями “батьківщинівець” продовжує підтримувати ЗСУ та надавати допомогу переселенцям, які її потребують. Так, протягом 2023 року він долучився до фінансування 2 автомобілів для ЗСУ, направив 250 тис.грн власних коштів на підтримку української армії. На базі ресторанних комплексів «Рушничок» та «Атмосфера» ним було організовано харчування внутрішньо переміщених осіб. Окрім цього, минулого року ним організовано щомісячне харчування поранених бійців у місцевих госпіталях.

Залиште коментар